Koncertai ir renginiai

Leiskite mums padėti planuoti bei organizuoti visų tipų įmonių bei klientų renginius, konferencijas, svečių priėmimus, teminius vakarus...

VIEŠŲJŲ ERDVIŲ TVARKYMO AKCIJA | 2020 2021 2024

DAROM PRIE JŪROS

Akcijos „DAROM PRIE JŪROS“ metu kvietėme prisidėti prie kopų tvirtinimo darbų Karklės paplūdimyje bei Olandų kepurės skardžio teritorijoje. Tai viena lankomiausių pajūrio teritorijų, tad jos kraštovaizdžiui įtakos turi ne tik jūros bangos, bet ir žmogaus veikla.

EKOLOGIJOS IR TVARUMO INICIATYVA | 2022 2024

KLIMATO MUZIEJUS

Kartu su ,,Aktyvus jaunimas" asociacija bei projekto logistikos partneriais ,,HOPTRANS" įgyvendinamas keliaujančio klimato muziejaus projektas.

2022 m. muziejų aplankė daug nei 27 000 lankytojų, iš 16 skirtingų Lietuvos miestų - tarp jų ne tik didžiausių miestų gyventojai, tačiau ir mažesnių Lietuvos rajonų mokiniai, senjorai.

Partneriai: TV3 televizija, VŠĮ ,,Aktyvus jaunimas",  ,,Hoptrans", ,,IKI", ,,TELIA", ,,Mantinga", ,,Walk15"

KONCERTAS | 2022

BALTIC PRIDE

„Baltic Pride" 2022 - tris Baltijos šalis jungiantis tarptautinis LGBT festivalis, į Vilnių sugriztantis jau penktą kartą.

„Baltic Pride" 2022 festivalio renginiuose dalyvavo Vilniaus miesto meras Remigijus Simasius, Oslo miesto meré Marianne Borgen, La Ronge (Kanada) miesto meras Colin Ratushniak, Svedijos užsienio reikalų ministreė Ann Linde, Stokholmo miesto tarybos pirmininkė Cecilia Brick, JAV specialioji pasiuntiné LGBT žmogaus teisėms Jessica Stern, Judy ir Dennis Shepardai.

Pagrindiniai „Baltic Pride" 2022 festivalio partneriai: 2014-2021 m. Europos Ekonominés Erdves (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų Dvišalio bendradarbiavimo fondas ir Norvegijos ambasada Lietuvoje, Vokietijos Federacinės Respublikos Vyriausybė ir Vokietijos ambasada Lietuvoje, „Moody's", „Google" ir „Swedbank".

KONCERTAS | 2019, 2020, 2021, 2022, 2023

KŪČIŲ VAKARAS SU KUNIGU RIČARDU DOVEIKA

Jau ne vienerius metus iš eilės TV3 televizija didžiąsias metų šventes kviečia pasitikti kartu su jau tradicija tapusiu labdaringu koncertu „Šv. Kūčių vakaras su kunigu Ričardu Doveika“. Ne išimtis ir šie metai, kai koncertas taps tikru šviesos vakaru, o išgirsti pasakojimai leis kiekvienam apmąstyti savo kelią ir primins, kad svarbiausia – dalintis gerumu.

Transliuotojas: TV3 televizija

NACIONALINIAI APDOVANOJIMAI | 2019 2020

LIETUVOS GARBĖ

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – tai žiūrimiausios TV3 televizijos projektas. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kviečia pastebėti ir pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę. Kasmet iškilmingi „Lietuvos garbė“ apdovanojimai rengiami kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinės ceremonijos metu apdovanojami paprasti Lietuvos žmonės, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį.

Transliuotojas: TV3 televizija
Renginio lokacija: ,,Compensa" koncertų salė
Svečių skaičius: 500+

PARAMOS KONCERTAS | 2018 2019

IŠSIPILDYMO AKCIJA

Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų ir yra didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje. Daugiau, nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 7,6 milijono eurų. Už šias lėšas likimo nuskriaustiems vaikams ir vaikų globos namų auklėtiniams suteikta būtiniausia pagalba – perkami vaistai ir medicininė įranga, atliekamos operacijos, gerinama buitis ir teikiama papildoma reabilitacija. Be tėvų globos įstaigose augantiems vaikams pagerintos buities sąlygos, pirktos ugdymo priemonės, neformaliojo ugdymo paslaugos, sporto priemonės, pažintinės kelionės, teikta psichologinė pagalba. TV3 ir SEB organizuojama „Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo MŪSŲ VISŲ.

Lietuvos akys nukrypo į Raudondvario dvarą. Čia, pasaką primenančioje aplinkoje, vyko „Išsipildymo akcijos 2019“ koncertą.

Kalėdų eglę – tarsi tamsoje šviečiančią vilties žvakę, kviečiančią laukti stebuklo ir patiems kurti stebuklus.

PARAMOS KONCERTAS | 2020 2022

SIDABRINĖ GERVĖ

Nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė” – ilgiausią ir turtingiausią istoriją turintys lietuviško kino apdovanojimai.Startavę 2008 m. ir daugiau nei dešimtmetį telkę lietuviško kino bendruomenę, apdovanoję šimtus lietuviško kino kūrėjų, dvylika metų iš eilės kūrę šventes kino bendruomenei, šiais metais taip pat apdovanos pastarųjų metų geriausiuosius. 2022 metais apdovanojimus įgyvendins susijungusios dvi organizacijos – Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA ir Lietuvos kino centras.

Esminiai Nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė” tikslai: atrinkti ir įvertinti geriausius per ataskaitinį (demonstruoti nuo 2020 m. rugpjūčio 2 d. iki 2022 m. gegužės 1 d..) laikotarpį pagamintus ir viešai paskelbtus nacionalinius kino filmus ir jų kūrėjus, atkreipti dėmesį į jaunuosius audiovizualinių kūrinių talentus, iškilmingai apdovanoti lietuviško kino kūrėjus, skleisti žinią apie lietuvišką kiną, skatinant visuomenę domėtis nauju lietuvišku kinu, remti kino talentus ir kūrėjus, stiprinti kino ir televizijos sektorių, stiprinti lietuviškos kino bendruomenės bendradarbiavimą tarptautiniu mastu, siekti, kad Sidabrinės Gervės statulėlės laimėtojai būtų deleguojami į tarptautinius, prestižinius apdovanojimus.

EKOLOGIJOS IR TVARUMO INICIATYVA | 2017

UNICEF KONCERTAS
,,UŽ KIEKVIENĄ VAIKĄ"

Šiais metais pirmą kartą bado ir ligų alinamame Malavyje svečiavosi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, dainininkas Donatas Montvydas, taip pat jau ne pirmą kartą vykstanti UNICEF Geros valios ambasarodė, aktorė Virginija Konchanskytė bei kunigas Ričardas Doveika. Jų sukrečiančios patirtys iš nuskriausto kampelio šį vakarą suvienijo visus padėti vaikams.

Projekto globėja – Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

VARŽYBŲ  RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS | 2021 2022

3x3 ,,HOPTRANS" LIETUVOS ČEMPIONATAS

Turnyras susidarys iš dviejų atrankos etapų bei finalo. Pirmasis ir antrasis etapai vyks tą pačią savaitę – atitinkamai liepos 5–6 ir 9–10 dienomis. Finalinis „Hoptrans 3×3“ etapas viską vainikuos liepos 31–rugpjūčio 1 dienomis. Iš viso per „Hoptrans 3×3“ bus išdalintas 50 tūkst. JAV dolerių siekiantis prizinis fondas. Abi turnyro finalininkės iškovos ir kelialapius į FIBA „Masters“ serijos turnyrą, o trečiosios vietos laimėtojai keliaus į FIBA „Challenger“ serijos turnyrą.

KALĖDINIS RENGINYS | ARENA | 2021 - 2022

VILNIAUS ČIUOŽYKLA

Po trumpos pertraukos į Vilnių sugrįžo viena ryškiausių žiemos tradicijų – lauko čiuožykla. Šiemet ji buvo pastatyta naujoje vietoje – Baltojo tilto prieigose. Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvą šiemet įgyvendinome kartu su VšĮ „Sporto namų grupė“. Lankytojus ledo arena priimė nuo lapkričio pabaigos ir veikė visą žiemą. Esant palankiems oras čiuožykla veikė iki pirmojo kovo savaitgalio.

Partneriai: Vilniaus m. savivaldybė,