2014 metais grupė kūrybingų, laisvai mąstančių asmenų, sėdinčių prie virtuvės stalo ir valgančių pietus, nusprendė imtis kitokios kūrybos, beveik avangardo.

Būtent tada mes nusprendėme, kad esame alkani – ne daugiau sumuštinių, o daryti viską kitaip. Mes norėjome išsivaduoti iš tradicinių agentūrų pančių ir būti 100% nepriklausomi. Kad būtume laisvi dirbti kuo geriau.

Šiandien mūsų komanda vis dar labai nepriklausoma, tačiau dabar mūsų šeimoje yra daugiau nei 10 bendraminčių, kurių biurai yra visame pasaulyje. Visi su virtuvės stalais.

Iki 2016 m. tobulėjome ir dabar užmezgėme ilgalaikius gamybos partnerystės ryšius su pirmaujančiomis kūrybinėmis kompanijomis. Bendradarbiaudami su jais pristatėmė daugybę visiškai naujų kūrybinių, renginių ir pasirodymų, kartu padėdami surengti vienus didžiausių ir sėkmingiausių renginių Lietuvoje.

Išlipę iš COVID krizės, pasinaudojome galimybe pertvarkyti ir atstatyti savo komandą, toliau dirbdami su savo pagrindiniais klientais, kartu su daugybe įdomių naujų įtraukiančių kūrėjų ir įsitvirtinusių agentūrų.

Ir visa tai – šalia sėdintys žmonės, kurie kasdien ateina į darbą, kad padarytų kuo geriau.

Užeik. Prie mūsų stalo visada laukiami visi, kurie aistringai atlieka puikų darbą!

,,Kūrybinis avangardas" – viena lyderiaujančių renginių organizavimo ir laidų prodiusavimo įmonių Lietuvoje dirbanti su didžiausiais šalyje prekių ženklais, žymiausiais šou pasaulio atstovais ir stipriausiais savo sričių profesionalais.