TV laidos ir projektai

Įvairių žanrų televizijos laidų kūrimas ir prodiusavimas. Kuriame inicijuotas ir užsakytų temų TV laidas. Socialinės aktualijų, pramoginės ir reklaminės laidos. TV projektų kūrimo srityje dirbame nuo 2014 metų. Per tą laiką esame sukūrę per 30 unikalių autorinių laidų įvairioms televizijoms. 

DOKUMENTINIS SERIALAS | NUO VASARIO 28 D.

VIENAS ARAS

Dokumentinis serialas apie Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinę „Aras“, kaip ir kodėl ji buvo kuriama ir ką ji veikia dabar.

Seriale pasakojami svarbiausi su organizuotu nusikalstamumu susiję Lietuvos istoriniai įvykiai ir ieškomi atsakymai į svarbius klausimus apie mitais apipintą elitinį policijos būrį.

Transliuotojas: Go3
Epizodų skaičius: 6
Trukmė: 42 min.

Transliuotojas: TV3
Trukmė: 40 min.

PRAMOGINĖ, EDUKACINĖ LAIDA | 2023

PASAULIS. PAGAL MOTERIS

Tai veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Joje pasakojama, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos. Laidos vedėja Kristina Rimienė tiki, kad moterys gali pakeisti pasaulį. Kad jų išmintis, švelnumas, drąsa nugali daugybę kliūčių. Joms itin svarbios ir kitų moterų patirtys, kurias būtinai atskleis laidoje.

PAŽINTINĖ LAIDA | 2022, 2023

MISIJA: VASARA

Pažintinių TV laidų ciklas - visą vasarą truksianti, kelionė atskleis Lietuvos grožį, kvies poilsiauti mūsų šalyje ir tai daryti švariai, tvariai bei atsakingai! Pirmojo žygio maršrutas driekiasi per Verkių ir Pavilnių regioninius parkus, o laidos žiūrovai gali artimiau susipažinti su iššūkiu "Misija: švari vasara, sužinoti, kaip jame dalyvauti ir kokios staigmenos laukia aktyviausių dalyvių.

Sezonai: 2
Transliuotojas: LRTV
Epizodų skaičius: 24

DOKUMENTINIS, EDUKACINIS FILMAS | 2022

ATEITIES ISTORIJA. LIETUVA

Filme pristatomi valstybiniai Lietuvos universitetai ir 16 mokslinių išradimų. Net 6 iš jų pasaulinio lygio: tai ir Vilniaus universiteto prof. Virginijaus Šikšnio ir Gyvybės mokslų centro mokslininkų sukurtos garsiosios „genų žirklės“, kurios gali „iškarpyti“ paveldimas ligas, ir Kauno technologijos universiteto prof. Vytauto Getaučio ir mokslininkų grupės pasiektas saulės elementų efektyvumo pasaulio rekordas bei Mykolo Romerio universiteto genetiko prof. Danieliaus Serapino išrastas „gyvybės eliksyras“.

Transliuotojas: ,,LRT" televizija
Trukmė: 53 min.

Lietuva didžiuojasi kol kas pirmąja pasaulyje mobiliąja balso skenavimo programėle, kurią sukūrė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto prof. Virgilijus Ulozas. O Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir Mykolo Romerio universiteto mokslininkai drauge su Lietuvos kariuomene bei kitais partneriais kuria analogų pasaulyje neturintį lietuvišką įrankį NAAS, skirtą informacinių grėsmių prevencijai. Lietuvos sporto universiteto mokslininkai ne tik įrengė vienintelę Baltijos šalyse inovatyvią mobiliąją sporto mokslo laboratoriją, bet ir pirmieji pasaulyje sugebėjo pritaikyti ir paaiškinti didelio sportinio krūvio įtaką ištvermei ugdyti. Ir tai tik nedidelė dalis Lietuvos universitetų mokslininkų išradimų, su kuriais kviečiame susipažinti filme „Ateities istorija. Lietuva“.

DOKUMENTIKOS CIKLAS | 2022, 2023

ATIDAVIAU ŠIRDĮ LIETUVOS FUTBOLUI

Dokumentinis laidų ciklas apie Lietuvos futbolo istoriją tarpukariu ir sovietmečiu ir dabar, apie sportininkų emocinę sveikatą, lietuvišką futbolo sirgalių ir ultrų kultūrą, apie tai, ką turime gero ir kur galime judėti toliau

Sezonai: 2
Transliuotojas: TV6 televizija, Go3
Epizodų skaičius: 16

INFORMACINĖ LAIDA APIE TVARUMĄ IR EKOLOGIJA | 2020 2021 2022

ŠVARŪS MIESTAI

Kaip išmokti švaraus gyvenimo abėcėlės? Visi norime gyventi, dirbti ir vaikus auginti švariuose miestuose. Tik ar tikrai mes patys, kaip piliečiai, žinome tiek, kiek privalome žinoti ir ar visuomet elgiamės teisingai? Ar tūkstantį kartų kartotos pamokos duoda naudos, o gal dažnai jas pamirštame? „Lietuvos ryto“ televizijos laidos vedėja leidžiasi į kelionę po Lietuvos miestus, kad papasakotų kieno ir kokių pastangų dėka švarėja mūsų aplinka

Transliuotojas: ,,Lietuvos ryto" televizija
Trukmė: 22 min.

INFORMACINĖ LAIDA APIE ŠVIETIMĄ | 2022 2023

LIETUVOS MOKYKLOS

Lietuvos miestuose ir kaimeliuose apstu mokyklų, išugdžiusių ne vieną asmenybę, prisidėjusią prie Lietuvos ir viso pasaulio kūrimo. Televizijos laidų ciklas „Lietuvos mokyklos“ su vedėja Egle Kernagyte–Dambrauske pasakoja skirtingų mokyklų bei jų auklėtinių istorijas

Transliuotojas: Lietuvos ryto televizija

INFORMACINĖ LAIDA APIE LIETUVOS ISTORINIUS OBJEKTUS

LIETUVOS DVARAI

Eglės Kernagytės-Dambrauskės kelionės po Lietuvos dvarus leis prisiliesti ne tik prie dvarų sienų ir papasakoti apie jų architektūrą bei to meto interjerą, bet ir pasinerti į ten gyvenusių šeimų istorijas. Dvaruose vyko aktyvus ne tik kultūrinis, bet ir politinis gyvenimas: buvo kaupiamos bibliotekos, vykdavo svarbūs susitikimai ir prekybiniai sandoriai, rengiami sukilimai prieš Caro valdžią ir steigiamos mokyklos. Kviečiame kartu pasinerti į šimtmečiais už storų dvaro sienų kurtą Lietuvos istoriją.

Transliuotojas: ,,Lietuvos ryto" televizija
Trukmė: 22 min.

INFORMACINĖ LAIDA ŠVIETIMĄ | 2022 2023

RENKUOSI STUDIJUOTI

Nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė” – ilgiausią ir turtingiausią istoriją turintys lietuviško kino apdovanojimai.Startavę 2008 m. ir daugiau nei dešimtmetį telkę lietuviško kino bendruomenę, apdovanoję šimtus lietuviško kino kūrėjų, dvylika metų iš eilės kūrę šventes kino bendruomenei, šiais metais taip pat apdovanos pastarųjų metų geriausiuosius.

Transliuotojas: Lietuvos ryto televizija

INFORMACINĖ LAIDA APIE LIETUVOS MIESTUS | 2021

LIETUVOS MIESTAI

Lietuvos miestus žinome visi, bet apie jų istoriją išmanome labai nedaug. Tai jaudinančios istorijos į praeitį, kurios glūdi visai šalia mūsų kiekvieno miesto bažnyčioje, pilyje ar tiesiog pakelės užeigoje. Jūsų laukia laidos vedėjos Eglės Kernagytės-Dambrauskės kelionės po Lietuvos miestus ir kvapą gniaužiančios istorijos iš istorikų, muziejininkų bei gyvų istorijų liudininkų lūpų.LietuvaMiestaiTurizmasLankytinos vietos

Transliuotojas: ,,Lietuvos ryto" televizija
Trukmė: 22 min.

EDUKACINĖ LAIDA APIE PATYČIAS, EMOCINĘ SVEIKATĄ | 2021

NEGALIU TYLĖTI

Televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus laidoje „Negaliu tylėti“ gvildena vieną jautriausių visuomenės temų – smurtą. Tai pokalbiai su žmonėmis, patyrusiais fizinį, psichologinį, seksualinį ir ekonominį smurtą. Psichologų komentarai, profesionalių specialistų konsultacijos ir bandymas suteikti kuo daugiau informacijos žmonėms, išgyvenantiems smurtą dabar bei tiems, kurie dar gali užbėgti viskam už akių.

Transliuotojas: ,,Lietuvos ryto" televizija
Trukmė: 22 min.

INFORMACINĖ LAIDA APIE PRAMOGAS, LAISVALAIKĮ | 2020

PAGALIAU SAVAITGALIS

„Pagaliau savaitgalis“ jos vedėja Goda Sabutytė – Alijeva su žinomais žmonėmis dalinsis patarimais kaip originaliai ir netikėtai praleisti savaitgalį: „Mes dažnai įsisukame į darbų ar asmeninio gyvenimo rutiną ir pamirštame apie save, laiką sau.Savaitgaliai dažnai taip pat tampa vienodi. Aš kviečiu visus žiūrovus į savotišką savaitgalio ekskursiją, kur drauge atrasime ne tik netikėtų vietų, pramogų, laisvalaikio leidimo būdų, bet ir iki šiol nematytų laidos herojų pusių.“ Laida eteryje startavo gegužės 30 d. ir bus rodoma šeštadieniais 10 val. 30 min.

Transliuotojas: Lietuvos ryto televizija

INFORMACINĖ LAIDA APIE GAMTĄ | 2019 2020

MIŠKO BALSAS

Lietuvos miškams nepelnytai skiriama labai nedaug dėmesio. O temų ir problemų Lietuvos miškuose knibždėte knibžda. Laidoje „Miško balsas“ sieksime atverti miškų lankytojams akis, papasakoti apie seniausius Lietuvos miškus – sengires, apie nacionalinius parkus, apie miškų gyvūnus ir miškų augmeniją, apie miškų bites ir perinčius paukščius. Papasakosime apie gražiausius miškų ežerus ir juos valančius narus. Pristatysime žmones, kurie kiekvieną dieną dieną keliauja į mišką, juo rūpinasi, daro tai, kas svarbiausia. Laidoje „Miško balsas“ kalbės gamtininkai, eiguliai, ekologai, mokslininkai ir paprasti Lietuvos žmonės.

Transliuotojas: ,,Lietuvos ryto" televizija
Trukmė: 22 min.

KULTŪROS PROGRAMAĮ | 2019 2020

BRANDŪS POKALBIAI

Didžiąją žmonijos istorijos dalį kultūra buvo suaugusi su religijos kultu. Todėl šiandien neišvengiamai iškyla klausimas – ar išsivadavusi iš religijos modernioji kultūra netikėtai netapo naujo kulto kūrėja?.Reikia prisiminti, kad žodis „kultūra“ savo kilme yra suaugęs su žodžiu „kultas“.

Transliuotojas: LRT Plius

EDUKACINĖ LAIDA | 2018 2019

KULTŪROS TEISMAS

LRT KULTŪROS eteryje startuoja visiškai naujas projektas – „Kultūros teismas“, sujungsiantis pokalbių šou ir teismų praktikos elementus. Laidoje žiūrovai galės visai kitu kampu pažvelgti tiek į aktualius nūdienos kultūrinius bei socialinius reiškinius, tiek kitaip įvertinti klasika tapusias knygas, spektaklius, paminklus, asmenybes.

Transliuotojas: ,,LRT" Plius
Trukmė: 22 min.